Teas spol. s r. o. Zlín, vytváříme software pro váš automobilový svět

Přehled nabízených softwarových produktů. Demoverze na vyžádání na e-mailu ivanaf@teas.cz.

Produkty

AutoServisŠkoleníObrázky z programu

Program nepostradatelný v každém autoservisu. Svými funkcemi vyhoví majitelům malých i velkých autoservisů. Dokonale přesná evidence návštěv zákazníka. Precizní sledování práce mechaniků, rozsáhlé agendy zakázek a skladu Vám pomůže organizačně zvládnout program AutoServis.

přejít na podrobnosti

Plánovač

Program Plánovač řeší plánování zakázek do servisu, a současně dovoluje operativně měnit a uzpůsobovat plánované opravy aktuální situaci na dílně. Zobrazuje nepřítomnosti mechaniků a dává technikům grafický přehled za aktuální den a celý týden. Z naplánovaných oprav usnadňuje založení zakázky a zobrazuje také její stav (otevřená, uzavřená). Pro zákazníky je možné zobrazit informace o plánované opravě na TV obrazovku.

přejít na podrobnosti

AutoSalonŠkoleníObrázky z programu

Program řeší skladovou evidenci včetně rozsáhlé administrativy spojené s nabídkami, naskladňováním a vyskladňováním nových vozů. Možnost evidence finančních záloh, tvorba elektronických nabídek, statistiky a vyhodnocení prodeje nových vozů - nechte za sebe pracovat program AutoSalon!

přejít na podrobnosti

ÚčetnictvíŠkoleníObrázky z programu

Správně vedené účetnictví je základem prosperity firmy. Jedná se o kompletní systém evidence na bázi podvojného účetnictví. Obsahuje: účetní deník, sestavy pohybů na účtech, pohledávky, závazky, banka, pokladny, DPH, hospodaření.

přejít na podrobnosti

AutoBazarvideoŠkolenídownloadObrázky z programu

Evidence vykupovaných vozů, zprostředkovatelských smluv, plné moci, výpočty provizí a zisků, popis technického stavu každého vozu a ještě něco navíc řeší program určený pro autobazary.

přejít na podrobnosti

AutoPůjčovnaŠkolenídownloadObrázky z programu

Vedle klasických autopůjčoven se k moderním trendům ve službách současných autoopraven zařadilo půjčování náhradních vozů, které se rychle rozmáhá. Jak plánovat zápůjčky? A jakou přiřadit DPH? Jak důmyslně vyřešit rozsáhlou administrativu? To vše Vám pomůže vyřešit program AutoPůjčovna.

přejít na podrobnosti

Úschovna pneuŠkoleníObrázky z programu

Program pro evidenci sezónního uskladnění pneumatik. Tisk popisných štítků, doklady o příjmu a výdeji pneu, přehled o stavu pneu ve skladu. Výběry podle různých kritérií, tisk vybraných pneu.

přejít na podrobnosti

MarketingŠkoleníObrázky z programu

Evidence kontaktů, kontrola práce prodejců, plánování práce se zákazníkem, analýzy, převody zákazníků z jiných systémů TEAS.

přejít na podrobnosti

Identifikace a DocházkaŠkoleníObrázky z programu

Evidenční docházkový systém spojený s identifikací času práce mechaniků. Progresivní sledování práce a vytíženosti servisní dílny.

přejít na podrobnosti

Emise – CIS-SMEŠkolenídownloadObrázky z programu

Program pro evidenci emisních měření, vedení knihy cenin, zpracování čtvrtletních hlášení.

přejít na podrobnosti

MzdyŠkolení

Kmenové údaje, různé druhy srážek, nemocenské, hlášení, roční zúčtování daně, mzdové listy, archivy minulých let.

přejít na podrobnosti

Zálohování dat - RevidasŠkoleníObrázky z programu

Program určený pro provádění datových záloh.

přejít na podrobnosti

MajetekŠkoleníObrázky z programu

Modul Majetek doplňuje rozmanitou škálu nabízených modulů systému Caris o možnost přehledné evidence majetku ve vlastnictví firmy. Slouží ke správnému výpočtu daňových a účetních odpisů, k zaúčtování vypočtených hodnot a k vytváření požadovaných tiskových sestav.

přejít na podrobnosti

Napojení přes tablet

Systém Caris nyní disponuje aplikací, která umožňuje provádět přímý příjem zakázky autoservisu přes zařízení typu tablet nebo chytrý telefon. Z něj lze pořizovat data, poznámky a fotografie vozu, které jsou vázány k přijímané zakázce. Využití mobilních zařízení v autocentrech zvyšuje efektivitu a zpřesňuje příjem zakázky. Přijímacímu technikovi i samotnému zákazníkovi tablet nabízí vyšší dostupnost informací v prostoru mimo kancelář.

Komunikace

Program pro vzájemnou výměnu vybraných dat mezi více provozovnami prostřednictvím sítě Internet.

Manager

Program je určený pro vlastníky a manažery firmy. Díky propojení do všech modulů zapojených v síti přináší uživateli přehled nad jednotlivými úseky a poskytuje důležité informace nejen o okamžitém stavu provozu firmy. Uživatel má možnost vytvoření veškerých výstupů, které nabízí jednotlivé programové moduly.

Emise BOSCH

Program pro přímou evidenci a vyhodnocení emisních měření. Tvorba výstupních všech sestav pro ÚSMD a ÚVMV. Nasazen ve všech měřících přístrojích FSA. Vývoj jen pro BOSCH ČR.

ASA - Network

ASA Manager (síťové prostředí ASA AWN), ASA Server (program pro komunikaci mezi produkty Autoservis a ASA Manager). ASA Network je systém, který je velice efektivní u stanic měření emisí, kde je vysoká denní četnost měřených vozů. Umožňuje poslat požadavek na měření přímo z přijímací kanceláře na přístroj umístěný třeba několik desítek metrů od kanceláře. Není pak nutno běhat s papíry po dílně, ale pouze v klidu počkat, až technik ukončí měření. Výsledky měření se automaticky přenesou zpět do počítače v přijímací kanceláři, kde se vytiskne protokol o měření emisí, případně stvrzenka o příjmu hotovosti a zákazník spokojeně odchází. Popis funkcí tohoto systému je poměrně složitý a tudíž vyžaduje osobní vysvětlení.

SMS Manager

SMS Manager je nový modul systému Caris pro komunikaci se zákazníky prostřednictvím automatických SMS zpráv. Modul umožňuje automatické dávkové rozesílání SMS zpráv zákazníkům na základě předem daných událostí, které se týkají buď přímo zákazníka, nebo jeho aktivit ohledně vozidla.
Poznámka: Systém Caris využívá k rozesílání SMS bránu třetí strany. Pokud nemáte SMS bránu dosud aktivní, prosím kontaktuje společnost: KONZULTA Brno,a.s., Veveří 456/9, 602 00, Brno, Kateřina Horáková, mob.: 724 133 083, email: Katerina.horakova@sms-operator.com.

Omnetic

Komplexní online systém pro velké i malé prodejce ojetých vozů a autoservisy. Jednoduché řešení, které zvyšuje efektivitu a kvalitu firemních procesů.

TEAS spol. s r. o.
Platnéřská 88/9
110 00 Praha 1 - Staré Město
Provozovna: tř. T. Bati 299
763 02 Zlín
tel.: +420 577 601 503
Teas Slovakia spol. s r.o.
Pod Juhom 6477
911 01 Trenčín
tel.: +421 326 423 100
  • Česky
  • Slovensky
© 1993 - 2023 Teas spol. s r. o.
IČ: 48906565