Teas spol. s r. o. Zlín, vytváříme software pro váš automobilový svět

Je spojením elektronického sledování skutečně odpracovaného času na zakázkách a účinným řešením pro evidenci docházky zaměstnanců. Pro plnohodnotné využití všech nabízených funkcí a výstupů z této aplikace doporučujeme čtečku čárového kódu, kterou lze objednat přímo v naší firmě.

Identifikace a Docházka

Ceník Školení

Identifikační systém

Umožňuje elektronické sledování odpracovaného času mechaniků na jednotlivých zakázkách. Jedná se o jednoduché softwarové řešení, které je navíc i hardwarově nenáročné. Systém pracuje na principu čárových kódů, které jsou součástí zakázkového listu. Výrazně to zjednodušuje snímání a urychluje obsluhu systému. Pro aplikaci lze využít běžný počítač se čtečkou čárových kódů, který je připojený k síti s ostatním systémem a vhodně umístěný v servisní dílně.

Docházkový systém

Umožňuje sledovat docházku všech pracovníků. Dokáže rozlišovat standardní úkony typu příchod - odchod, dovolená, nemoc, a současně dává majitelům možnost definovat úkony vlastní (např. školení, služební cesta apod.). U každého z takto definovaných úkonů lze rozlišovat, zda se jedná o úkon výlučný či nikoliv (výlučný úkon je celodenní - např. nemoc).

Výstupy a vyhodnocení dat

Výstupy ze systému jsou k dispozici přijímacím technikům už v okamžiku, kdy si mechanik zapíše příchod do práce (načtení čárového kódu s úkonem příchod) a zahájí práci na zakázce (načtení čárového kódu ze zakázkového listu). Vedoucí dílny získá údaje pro vyhodnocování výsledků práce jednotlivých mechaniků (skutečně odpracovaný čas mechanika na zakázkách), přehled o docházce jednotlivých pracovníků a ukazatelé využití pracovních sil (efektivita a produktivita). Program pracuje v návaznosti na systém AutoServis. Veškerá data jsou sestavována do tabulek, nad kterými lze provádět filtrování údajů a další vyhodnocování, případně je exportovat do sešitu Microsoft Excel za účelem dalšího zpracování.

Obrázky z programu

screenshots 1screenshots 2screenshots 3screenshots 4screenshots 5
TEAS spol. s r. o.
Platnéřská 88/9
110 00 Praha 1 - Staré Město
Provozovna: tř. T. Bati 299
763 02 Zlín
tel.: +420 577 601 503
Teas Slovakia spol. s r.o.
Pod Juhom 6477
911 01 Trenčín
tel.: +421 326 423 100
  • Česky
  • Slovensky
© 1993 - 2023 Teas spol. s r. o.
IČ: 48906565