Teas spol. s r. o. Zlín, vytváříme software pro váš automobilový svět

Alfou a omegou celého programu je důmyslně a podrobně řešená skladová evidence. Při naskladňování vozu či sestavování nabídky program dává uživateli možnost doslova si "pohrát" s konfigurací vozu. Seskupuje záznamy tak, aby k vybranému typu vozu byly nabízeny pouze barvy a doplňky určené pro daný typ. V hantýrce prodejců jsou tyto funkce důvěrně známé pod názvem konfigurátor vozů. Pro značky KIA, HYUNDAI a CITROËN program podporuje komunikační spojení s importéry a tyto konfigurátory přenáší automaticky. Program počítá s možností prodeje více automobilových značek současně i odlišnostmi komunikace těchto značek.

AutoSalon

Ceník Školení

Skladový formulář dává uživateli okamžitý přehled o stavu vozů - odlišným způsobem zobrazuje naskladněné vozy, rezervované vozy, vozy po splatnosti nebo imaginární "virtuální" vozy evidované pouze za účelem časově omezených nabídek. K výběru konfigurace vozidla jsou zde určeny seznamy modelů, barev, doplňků výrobce, doplňků prodejce. K umocnění práce s konfigurátory doplňků slouží napojení prodejního systému na sklad ND programu AutoServis. U vybraných doplňků lze jejich ceníkovou cenu upravovat s možností účetního upřesnění této cenové korekce. Při přidávání nového modelu, barvy, doplňku výrobce a prodejce může uživatel specifikovat dobu platnosti záznamu a případný text, který uživatele automaticky upozorní na určitou skutečnost (např. doplněk je možné dodat k vozu pouze s motorem obsahu 2.0 apod.). V ceníkových seznamech je možné provádět hromadné změny. Z dokladů doprovázejících prodej vozu program bravurně zvládá evidenci Objednávek, Kupních smluv, Pokladních dokladů, zálohových, běžných i leasingových Faktur ...

Archivní evidence

Slouží jako úložiště dat pro rychlé a snadné vyhledání vystavených dokladů, ekonomické výstupy a také pro pozdější analýzy a vyhodnocování prodejů v procentuelním nebo finančním vyjádření. V tomto směru program progresivně ukládá výstupy ve formě tabulek a grafů, ve kterých lze filtrovat údaje do těch nejjemnějších detailů. Výstupy je možné exportovat do aplikace Microsoft Excel.

Doplňkové programy

Cenové nabídky

Tento evidenční systém slouží prodejcům pro ukládání jednotlivých variant cenových nabídek. Systém důsledně rozlišuje, který prodejce nabídku vyhotovil, její základní variantu i odvozené nabídky. Lze tak snadno připravit např. vůz v základní konfiguraci a z něj operativně zákazníkům vytvářet nabídky v individuálních modifikacích vybraného modelu. Nabídkový systém má úzkou návaznost na sklad vozů, odkud může informace o vozech jak přebírat, tak i předávat.

Zaúčtování systému AutoSalon

Zájemci o přímé zaúčtování do účetnictví mohou sáhnout po možnosti dávkového přenosu dat do ekonomických software.

Obrázky z programu

screenshots 2screenshots 3screenshots 5screenshots 6screenshots 7
screenshots 1    
TEAS spol. s r. o.
Platnéřská 88/9
110 00 Praha 1 - Staré Město
Provozovna: tř. T. Bati 299
763 02 Zlín
tel.: +420 577 601 503
Teas Slovakia spol. s r.o.
Pod Juhom 6477
911 01 Trenčín
tel.: +421 326 423 100
  • Česky
  • Slovensky
© 1993 - 2023 Teas spol. s r. o.
IČ: 48906565